Social Media

+48 510 272 120
biuro@wycinka.pl

Pon. - Pt. 9.00 - 17.00

Image

Oferta

Wycinka Drzew

Wycinka drzew, którą oferuje nasza firma polega na ścięciu drzewa oraz wywiezieniu całego materiału wycinki, czyli pnia, gałęzi i liści. Cięcie wykonywane jest w punkcie jak najbliżej gruntu, w miejscu gdzie na pniu nie ma ziemi lub piasku. Punkt ten w każdym przypadku znajduje się na innej wysokości – od 0 cm do 40 - 50 cm (licząc od poziomu gruntu). W przypadku, gdy umiejscowienie drzewa przeznaczonego do wycinki koliduje z planami zagospodarowania terenu (np. miejsce to przeznaczone jest pod zabudowę, drogę, parking itp.) lub ze względów estetycznych pień po wyciętym drzewie nie może być widoczny, to oferujemy również możliwość wyfrezowania pozostałości po wyciętym drzewie/pnia.

 

Usługa ta jest wykonywana profesjonalną frezarką do pni do poziomu od 5 – 30 cm poniżej otaczającego poziomu gruntu. Po wyfrezowaniu nie ma śladu, że w miejscu frezowania rosło kiedykolwiek drzewo.

Firma BASKA oferuje również koronowanie drzew, czyli przycinanie gałęzi do 1/3 objętości korony, wycinanie suchych gałęzi, formowanie koron drzew lub cięcia techniczne (nieprzyrodnicze), które likwidują lub łagodzą kolizje drzew z różnymi urządzeniami technicznymi lub budynkami.

Swoją działalność prowadzimy na terenie miast: Katowice, Chorzów, Byrom, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Zabrze, Gliwice, Mysłowice, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Mikołów.

Masz pytania?

Zadzwoń - pomożemy, doradzimy!

+48 510 272 120

205

Zadowolonych Klientów

523

ukończonych wycinek

17

lat doświadczenia

5670

litrów benzyny

BASKA - WYCINKA I PIELĘGNACJA DRZEW

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu
pod numerem telefonu:

+48 510 272 120 

KONTAKT