Social Media

+48 510 272 120
biuro@wycinka.pl

Pon. - Pt. 9.00 - 17.00

Image

Oferta

Wycinka Drzew

Wycinka drzew, którą oferuje nasza firma polega na ścięciu drzewa oraz wywiezieniu całego materiału wycinki, czyli pnia, gałęzi i liści. Cięcie wykonywane jest w punkcie jak najbliżej gruntu, w miejscu gdzie na pniu nie ma ziemi lub piasku. Punkt ten w każdym przypadku znajduje się na innej wysokości – od 0 cm do 40 - 50 cm (licząc od poziomu gruntu). W przypadku, gdy umiejscowienie drzewa przeznaczonego do wycinki koliduje z planami zagospodarowania terenu (np. miejsce to przeznaczone jest pod zabudowę, drogę, parking itp.) lub ze względów estetycznych pień po wyciętym drzewie nie może być widoczny, to oferujemy również możliwość wyfrezowania pozostałości po wyciętym drzewie/pnia.

Usługa ta jest wykonywana profesjonalną frezarką do pni do poziomu od 5 – 30 cm poniżej otaczającego poziomu gruntu. Po wyfrezowaniu nie ma śladu, że w miejscu frezowania rosło kiedykolwiek drzewo.

Firma BASKA oferuje również koronowanie drzew, czyli przycinanie gałęzi do 1/3 objętości korony, wycinanie suchych gałęzi, formowanie koron drzew lub cięcia techniczne (nieprzyrodnicze), które likwidują lub łagodzą kolizje drzew z różnymi urządzeniami technicznymi lub budynkami.

Frezowanie pni drzew, mulczowanie terenów i wiele innych usług pielęgnacyjnych

Zadbana działka — zarówno przed posesją prywatną, jak i miejskie skwery — wymaga sporo pracy oraz sprawdzania stanu dotychczasowych nasadzeń. Czasem inspekcja kończy się decyzją o wycince drzew. Również przearanżowanie terenu związane jest z usunięciem chorych drzewostanów, samosiejek czy innych trudnych do wyrwania roślin. Wycinka średnich i dużych drzew wiąże się z koniecznością frezowania pni, aby móc pozbyć się drewna spod powierzchni ziemi. Niezbędne są do tego: specjalistyczny sprzęt i doświadczeni fachowcy. Jako zgrany zespół specjalistów obsługujemy województwo śląskie.

Pielęgnacja i przycinanie drzew — Śląsk

Przycinanie i pielęgnacja drzew to kolejny, niezbędny element do zachowania terenów zielonych w dobrej kondycji. Dzięki temu możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa przechodniów (w przypadku nadmiernego rozrostu korony), zagęszczanie, zmniejszenie ryzyka chorób, a także kreowanie estetycznego środowiska, zachęcającego do wypoczynku. Również wtedy, gdy Twoje nasadzenia przekraczają ogrodzenie i zajmują przestrzeń na posesji sąsiadów przycięcie gałęzi lub wycinka drzewa mogą okazać się koniecznymi zabiegami. Zachęcamy Klientów z Sosnowca oraz innych miast na terenie Śląska do zapoznania z naszą ofertą.

Mulczowanie terenu, wycinka i kompleksowa pielęgnacja — zaufaj specjalistom z Wycinka.pl

Praca przy pielęgnacji roślin i wycince drzew to nasza pasja. Możemy wykonać nie tylko frezowanie pniaków, ale także mulczowanie całego terenu. Posiadamy wszelki niezbędny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu zyskaliśmy zaufanie wśród Klientów prywatnych i biznesowych na Śląsku. Pracujemy odpowiedzialnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, co jest niezwykle istotne szczególnie podczas realizacji zleceń przy miejskich ciągach komunikacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!

Swoją działalność prowadzimy na terenie miast: Katowice, Chorzów, Byrom, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Ruda Śląska, Bytom, Zabrze, Gliwice, Mysłowice, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Mikołów.

Masz pytania?

Zadzwoń - pomożemy, doradzimy!

+48 510 272 120

205

Zadowolonych Klientów

523

ukończonych wycinek

17

lat doświadczenia

5670

litrów benzyny

BASKA - WYCINKA I PIELĘGNACJA DRZEW

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu
pod numerem telefonu:

+48 510 272 120 

KONTAKT